lato orlik

 

 

 
mistrzostwa wakeboard
 
MISTRZOSTWA EUROPY I AFRYKI W WAKEBOARDZIE
OSTRÓDA 2014
 
PROGRAM MISTRZOSTW:
12.07-15.07 - OFICJALNE TRENINGI
16.07.2014 /ŚRODA/ 8:00-20:00 - MISTRZOSTWA
17.07.2014 /CZWARTEK/ 8:00-20:00 - MISTRZOSTWA
18.07.2014 /PIĄTEK/ 8:00-19:00 - MISTRZOSTWA
19.07.2014 /SOBOTA/ 8:00-20:00 - MISTRZOSTWA ZAKOŃCZENIE
  

TURNIEJE SIATKÓWKI PLAŻOWEJ GRAND PRIX 2014

O PUCHAR ECK PASCAL

pascal

 

plazowka

PLAŻA MIEJSKA NAD JEZIOREM  SAJMINO

TURNIEJE W SOBOTY OD GODZ. 10:00

Zapisy do turniejów w dniu zawodów od godziny 9:45

Wpisowe 10 zł od pary

Do pobrania: Regulamin turniejów Grand Prix

 

I   TURNIEJ              28.06.2014

II  TURNIEJ              05.07.2014

III TURNIEJ              19.07.2014

IV TURNIEJ             09.08.2014

V TURNIEJ              16.08.2014

 

30.08.2014 – TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ OLDBOYÓW (40+)

Wpisowe 20 zł od pary

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2014

  Imię Nazwisko I (28.06) II (05.07) III (19.07) IV (09.08) V (16.08) Razem
1 Jaworski Mateusz 25 18 20     63
2 Szymański Mateusz 20 8 25     53
3 Kusiak Rafał 15 10 20     45
4 Makrocki Denis 12 20 12     44
5 Napiórkowski Patryk 8 15 15     38
6 Michalak Kuba 8 15 15     38
7 Ciski Kamil 12 20 0     32
8 Kubacki Artur 10 8 12     30
9 Szymański Łukasz 20 8 0     28
10 Kotyśko Adam 8 12 8     28
11  Sielczak Marcin 25 0 0     25
12 Rawski Krzysztof 15 10 0     25
13 Paszkowski Dariusz 0 25 0     25
14 Jacyszyn Artur 0 25 0     25
15 Ociepski Marcin 0 0 25     25
16 Karolak Łukasz 12 12 0     24
17 Karolak Mateusz 12 12 0     24
18 Chudek Konrad 3 12 8     23
19 Stachowicz Laura 6 6 8     20
20 Stachowicz Patryk 6 6 8     20
21 Bobkowski Adrian 6 6 8     20
22 Zinkiewicz Jarosław 6 6 8     20
23 Mankow Andrzej 18 0 0     18
24 Łukasiak Bartosz 18 0 0     18
25 Lewandowski Mateusz 10 8 0     18
26 Szymański Michał 0 18 0     18
27 Orzeł Tomasz 0 8 10     18
28 Kupczałojć Jakub 0 8 10     18
29 Michalak Michał 0 0 18     18
30 Michalak Jakub 0 0 18     18
31 Piątek Marcin 8 6 0     14
32 Krawczyk Adrian 8 6 0     14
33 Pawłowski Rafał 0 6 8     14
34 Kliniewska Agnieszka 0 6 8     14
35 Arłukowicz Michał 3 10 0     13
36 Waśniewski Cezary 0 3 10     13
37 Lewandowski Miłosz 0 3 10     13
38 Licznerski Adam 0 0 12     12
39 Lewandowski Rafał 0 0 12     12
40 Szczesik Jakub 10 0 0     10
41 Kwiatkowski Paweł 10 0 0     10
42 Pogorzelski Paweł 0 10 0     10
43 Stando Przemysław 0 3 6     9
44 Siniarski Damian 8 0 0     8
45 Polewaczyk Adrian 8 0 0     8
46 Bera Dominik 8 0 0     8
47 Jankiewicz Karol 0 8 0     8
48 Krawczyk Adrian 0 8 0     8
49 Osmęda Michał 6 0 0     6
50 Mieczkowski Kuba 6 0 0     6
51 Langwałd Joanna 6 0 0     6
52 Langwałd Paweł 6 0 0     6
53 Szuliński Rafał 0 0 6     6
54 Zaniewski Łukasz 0 0 6     6
55 Sienkiewicz Marcin 0 0 6     6
56 Matuszczak Marcin 0 0 6     6
57 Cybula Zbigniew 0 0 6     6
58 Krawczyk Damian 0 3 0     3
59 Podrzuski Patryk 0 3 0     3
60 Rogulski Miłosz 0 3 0     3
61 Sznajder Rafał 0 3 0     3
62 Teliczan Jakub 0 3 0     3

 

 

 

 

WYCIĄG NART WODNYCH JUŻ CZYNNY!!!

Z A P R A S Z A M Y

 

szczegółowe informacje w zakładce WYCIĄG NART WODNYCH

wyciag1

baner senior games

WARMIA MAZURY SENIOR GAMES 2014

OSTRÓDA:

PIŁKA NOŻNA

KAJAKARSTWO